Producent płaszczy damskich. Naturalne materiały, tradycyjne krawiectwo. Rodzinna firma.
Płaszcze szyte ręcznie z naturalnych materiałów, tradycyjnymi, pracochłonnymi metodami w sposób przyjazny dla środowiska.
Klasyczne, minimalistyczne i ponadczasowe płaszcze. Ręcznie szyte w rodzinnej pracowni od 1988 roku, z naturalnych materiałów, w sposób zrównoważony, z ograniczeniem nadprodukcji. Polska marka.
Płaszcz zimowe, na jesień i na wiosnę. Wszyskie ręcznie szyte z dbałością o najmniejszy detal w oparciu o własne, autorskie projekty. Polski produkt premium.
Płaszcze damskie premium. Naturalne materiały, ponadczasowe kroje, stonowane kolory, najwyższa jakość szycia. Moda polska i tradycyjne rzemiosło.
Moda tworzona lokalnie. Ekskluzywne płaszcze w dobrej cenie, z naturalnych, wyselekcjonowanych materiałów. Tradycyjne rzemiosło.
Plaszcz zimowy z wełny i alpaki. Autorskie projkety, klasyczne, ponadczasowe kroje. Naturalne materiały. Płaszcze premium. Zrównoważona moda, w duchu slow. Ręcznie szyte płaszcze.
Płaszcze damskie zimowe jodnorzędowe, dwurzędowe, oversizowe, dopasowane, w stonowane kolory i we wzory, w jodełkę. Marka polska działająca w sposób przejrzysty, w zgodzie z naturą. Ręcznie szyte płaszcze.
Płaszcz, trencze damskie klasyczne, oversizowe, dwurzędowe, w jodełkę, wełniane, ocieplane, minimalistyczne i komfortowe.
Damskie kurtki i płaszcze na każdą porę roku: zimowe, jesienne i wiosenne. Szyte ręcznie z naturalnych materiałów, w bardzo dobrej cenie. Polska lokalna marka.
Talia Fashion producent płaszczy damskich wysokiej jakości z naturalnych materiałów, w oparciu o autorskie projekty. Klasyczne, minimalistyczne i ponadczasowe płaszcze damskie.