Większość Zamówień jest realizowana bardzo szybko, nawet w ciągu 2 dni roboczych. Standardowy czas realizacji Zamówień wynosi do 5 dni roboczych.

Realne czasy realizacji Zamówień zależą od aktualnych stanów magazynowych, procesu produkcyjnego, realizacji Zamówień u naszych dostawców materiałów oraz promocji i ilości Towarów w jednym Zamówieniu.

W przypadku gdy płaszcz nie jest uszyty oraz Zamówień indywidualnych, wymagających spersonalizowania czas realizacji może się wydłużyć do 2 tygodni. W wyjątkowych przypadkach, np. gdy zamówiony Towar jest w trakcie przygotowywania, dopuszcza się dłuższy termin realizacji Zamówienia.

Zamówienia złożone w Sklepie Internetowym Talia standardowo są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD Polska Sp. z o.o.. Istnieje możliwość odbioru osobistego Zamówienia w naszej Pracowni, po uprzednim kontakcie telefonicznym lub emailowym.

Przesyłki krajowe (wysyłka pojedynczego produktu)

Kurier DPD – dostarczenie do 2 dni roboczych – 25zł

Kurier DPD – przesyłka za pobraniem – dostarczenie do 2 dni roboczych – 30zł

Przesyłki międzynarodowe (wysyłka pojedynczego produktu)

Niemcy/Austria/Czechy – Kurier DPD – dostarczenie do 4 dni roboczych – 95zł

Pozostałe kraje – Poczta Polska – przesyłka ekonomiczna – dostarczenie do 25 dni roboczych w zależności od kraju przeznaczenia (Rosja, USA, Kanada, Australia i Nowa Zelandia nawet do 8 tygodni) – 120zł

Pozostałe kraje – przesyłka ekspresowa – wycena indywidualna po uprzednim kontakcie.

Do Zamówień wysyłanych poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej mogą być doliczone ewentualne opłaty strefowe, celne i podatki importowe. Opłaty te pokrywane są przez Klienta. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane procedurami celnymi.

Za granicę nie wysyłamy przesyłek za pobraniem.