Każdy element naszych Towarów powstaje dzięki naszej starannej pracy. Wszystkie Towary są dopracowywane i wykańczane ręcznie, co sprawia, że każdy egzemplarz jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Dlatego też niewielkie różnice i nieregularności są nieodłącznym elementem naszych Towarów.

Zdjęcia oraz inne formy wizualizacji i prezentacji Towarów zamieszczone na stronach Sklepu Internetowego Talia mają charakter informacyjny o Towarach i służą prezentacji konkretnie wskazanych na nich modeli.

Dopuszcza się możliwość zmian w kolorystyce Towarów, wynikającą z różnicy kolorów uwidocznionych na zdjęciu Towaru a oryginałem sfotografowanego Towaru.

Ponadto, Sprzedawca zastrzega sobie możliwość nieznacznych zmian w kolorystyce Towarów, wynikającą z różnic w wybarwieniach tego samego materiału, dostarczonego mu przez jego dostawców.

W opisie każdego Towaru podawane są dostępne kolory i rozmiary. Dostępne w danym kolorze rozmiary Towaru prezentowane są w nawiasie obok tego koloru.

Towary prezentowane w naszym Sklepie Internetowym są dostępne w bardzo bogatej kolorystyce. Z uwagi na jej bogactwo, paleta wszystkich dostępnych w Sklepie Internetowym barw prezentowana jest na zdjęciach różnych modeli Towarów. Jeśli nie jesteś pewny lub przekonany odnośnie danego koloru, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy.

Do każdego prezentowanego modelu podane są wymiary różnicowane ze względu na rozmiar. Każdy egzeplarz naszych Towarów jest wykonywany indywidualnie, stąd wymiary rzeczywiste mogą nieznacznie różnić się od podanych na stronie. Chętnie pomożemy w doborze właściwego rozmiaru.

Towary zamieszczone w naszym Sklepie Internetowym mogą zostać zmodyfikowane według życzeń Klienta. Przy każdym Towarze podawana jest lista modyfikacji. Każda przeróbka wymaga osobno naszej akceptacji i jest wyceniana oddzielnie. Może też mieć wpływ na termin realizacji Zamówienia. Nie wykonujemy też wszystkich przeróbek. Stąd przed złożeniem Zamówienia konieczny jest kontakt telefoniczny lub emailowy.

Nie przyjmujemy zwrotów Towarów z zamówień indywidualnych – szytych na miarę, skracanych i przerabianych.

Podczas procesu zamawiania należy wybrać rozmiar, kolor oraz jeśli zostało to uzgodnione, podać informację o przeróbce np. skrócenie rękawa o 5cm.

W razie wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu poprzez:

* skrzynkę e-mailową: office@talia-fashion.pl

* kontakt telefoniczny pod numerem: +48 61 8488 091